Nasz zespół
 

Milena

Stylistka paznokci, pedicurzystka i założycielka firmy Manicure Artist. Uśmiechnięta, pozytywna osoba. Przygodę z paznokciami rozpoczęła już w wieku 15 lat! Pasjonatka żelowych paznokci.  Wykonuje również pedicure z elementami podologi. Pracuje szybko i precyzyjnie. Obdarzona talentem plastycznym i wysokim poczuciem estetycznym. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje z dziedzin Nail Artu oraz technik nowoczesnych. 

Jowita

Stylistka paznokci, pedicurzystka z wieloletnim doświadczeniem. Niesamowicie ambitna osoba! Lubi się szkolić, interesuje się nowymi trendami w stylizacji. Mnóstwo czasu poświęca na doskonalenie swoich umiejętności. Chętnie podejmuje wyzwania! Jest bardzo dokładna, a przy tym zawsze miła i uśmiechnięta.

Marta 

Stylistka paznokci, stylistka rzęs oraz pedicurzystka. Z dbałością o szczegóły wykonuje każdy zabieg. Specjalizuje się przede wszystkim w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs wieloma metodami (1:1 i objętościowa) oraz w wykonywaniu pedicure'u leczniczego. 

Salon L'Oreal Professional - salon partnerski

Magda

Stylistka fryzur. Założycielka działu fryzjerskiego. Bardzo dba o klientów i chętnie im doradza. W kolorach, strzyżeniach i upięciach stawia na naturalny, kobiecy look. Specjalizuje się w wielotonowych koloryzacjach. Rozwija swój talent na szkoleniach i pokazach.  

Dział fryzjerski prowadzi indywidualnie zapisy poprzez numer telefonu 22 428 24 61.